Tvarováni frézou

Fréza pracuje s přesností ± 0,5 mm. Minimální a maximální možný průřez tyče je 20 x 8 mm nebo 210 x 105mm. Pokud by byly nutné větší průřezy, mohou být ve vícerých částech dokončovány a ukončené společným vložením pomocí konektorů.

Při plánování vhodných tvarů profilu vám technici Compacfoam rádi pomohou.

Zadní řeži frézování jsou s našimi vlastními frézami nemožné, můžou ale být provedena externími Compacfoam- partnermi.

Pracovní nářadí a náklady na přípravu

Pro hromadné a opakující se objednávky stejných frézovaných profilů se určuje frézováni s pomocí frézovací blanketou. Zároveň bude pro každou profilovánu stranu zhotovenou nožem, která zobrazuje kompletní profil strany. Výrobní náklady budú hrazené klientem (jednorázový poplatek) S pomocí Blanketts lze řezat postupně v libovolném množství - nejsou tam žádné dodatečné poplatky.

Ilustrační obrázek Blankett:

Pro malé množství dokáže byť profil frézy sestaven s pomocí kruhové frézy. Tj., že nemá vyrobené žádné jednotlivé řezné nože, ale tvar profilu je sestaven individuálně pomocí několika různě velkých disků. Podmínkou je, že všechny drážky mají stejnou hloubka (max. 25 mm) a drážky a přechodové můstky činí celý milimetr. Na lištu může být opracována pouze jedna strana pomocí kruhové frézy. Profilováni vícerých stran jedné lišty je možné v kombinací s blanketem. Za objednávku budu zaúčtované náklady na přípravu výroby.

Ilustrační obrázek prstencové frézy :

Pokud bude profil připojitelný (více profilů může být zapojen do sebe), pak je jenom jedno rozumné použití blanketu.

Příklad zastrčených profilů:

ERE_o4-0reg?.swf

Kvalita a životnost pracovních nástrojů nástroje

Compacfoam je extrémně nízko brusný materiál. Obrábění se provádí s nízkonákladovými frézami nebo blanketama v jednoduchém kvalitě HS. Drahé nástroje s integrovanými diamanty, jako jsou některé dostupné na trhu, nejsou pro PU- kompozitní materiál nutné.

Při použití nástrojů v jednoduché HS kvalitě, lze očekávat životnost až do 50.000 m bez ostření. Nízké náklady na nástroje představují významnou nákladovou výhodu ve výrobě frézovaných profilů z Compacfoam.

Odkazy:
Řezání horkým drátem
Kalibrované hoblováni
Řezání materiálu Compacfoam pilou
Forma dodávky a rozměry


In Other Languages
QR Code
QR Code cs:fraese (generated for current page)